İTHALAT-İHRACAT

Kurulduğu günden bugüne kadar ilkeli ve azimli çalışması, çeşitli ürün gruplarını sürekli olarak geliştirmekte, ürün kalitesini, müşteri memnuniyetine göre yükseltmekte olup; dünya çapında kaliteli üretici firma olmanın adımlarını hızlı ve sağlam atmaya, her zaman gelişim göstererek devam etmektedir.

En son teknoloji ile donatılmış olan tesislerimizde ürün gamı dahilinde uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapılmasının yanı sıra müşterilerin taleplerine bağlı olarak özel kalite, özel veya standart dışı ölçülerde de üretim yapılmaktadır. Üretim yelpazemizi yeni ürünlerle her dönem daha çok genişleterek müşterilerimize tüm ürün gruplarını tek bir kaynaktan sağlayabilme fırsatı sunmakta ve bu yönümüzle de uluslararası çapta tercih edilen bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Sektör tecrübesi ve güvenilirliği, müşteri odaklı üretimi, katıldığı fuarlar, düzenli müşteri ziyaretleri, referanslarla eklenen yeni müşteriler ve taleplere hızlı dönüşü sayesinde oluşturduğu müşteri portföyünün genişliği, sağlam iş ilişkileri ile global bir şirket olmuştur.

ARAZ KÜR her zaman ‘en iyi kalite üretim ve müşteri hizmetini’ gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine en önemli hedef olarak seçmiş; yatırımları, her yıl artan üretim kapasitesi ve başarıları ile gurur kaynağımız olmuştur.

İTHALAT-İHRACAT