TEKSTİL

ARAZ KÜR Tekstil, kendi trendinde her zaman yukarıya doğru bir çizgi göstermiştir. Çok geniş bir ürün portföyü ve orta derecede kalite seviyesi sunmak yerine, ARAZ KÜR Tekstil, belirli bir alanda uzmanlaşmayı tercih ederek, jakarlı dantel üretimi, hazır dokuma panoları, drapeli ürünler, mutfak perdeleri ve masa örtüleri alanında en yüksek kalite standartlarına ulaşmayı başarmıştır.

ARAZ KÜR Tekstil kazandığı deneyimlerle, teknolojisini daima yenilemiştir ve şirket lehine pozitif değişikliklerle kendi sektöründe lider şirketlerden biri olmuştur. ARAZ KÜR Tekstil, çalışma alanlarını sınırlandırarak kendi uzmanlık seviyesini tasarlamıştır, tüm ürünlerini en yüksek kalitede sunarak başarısını daima devam ettirmiştir ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmiştir.

Sipariş yerleştirme, ARAZ KÜR Tekstil'in üretim planlamasinda en önemli aşamayı teşkil etmektedir. Bunun böyle olmasının nedeni ise, müşterilerin isteklerinin son üretimdeki birleşmeyi görmek istemesinden kaynaklanmaktadır, her müşterinin kendine göre spesifik farklı talepleri bulunmaktadır. Tüm önemli noktaları göz önünde bulundurarak, yüksek envanter seviyeleri yapmaktansa, ARAZ KÜR Tekstil siparişler doğrultusunda kendi üretimine başlar. ARAZ KÜR Tekstil'in felsefesi, kendi iş çevresinde ve işin her safhasında özen ve sebatla çalışmayı içine almaktadır böylece müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı sağlamaktadır.

TEKSTİL