ŞİRKET HAKKINDA

ARAZ KÜR
Global dünyaya açılması için doğru adres olmakve ekonomik fırsatlar kazandırmak


ARAZ KÜR, Avrupa, Güneydoğu Asya, Rusya ve BDT ülkeleri arasındaki Otomotiv, tekstil, meyve ve sebze akışları için en iyi nakliye çözümlerini sunan uluslararası bir tedarikçidir.

ARAZ KÜR, dünyanın her yerindeki müşterilerine eksiksiz bir lojistik hizmet yelpazesi sunan bir şirketler grubudur.

Kısa süre zarfında yaptığı işbirlikleriyle emin adımlarla büyümeyi hedeflemiş olup, ihracat işlemlerinizi mevzuatlara uygun olarak yapmayı ihracat şirketi olarak kendisine ilke haline getirmiştir.

İhracat sektöründe şirketimize gelen dış taleplerinize yanıt olmakla birlikte, ürünlerinizin doğru pazarlarda yer almasını sağlıyoruz.

Misyonumuz, siz müşterilerimizin global dünyaya açılması için doğru adres olmak, ekonomik fırsatlar kazandırmak, hedeflenen fiyatlarla karşılıklı faydalar sağlamaktır.

En yüksek kaliteyi en uygun fiyatlarla ve en iyi hizmet kalitesi ile sunmayı kendine ilke edinen ARAZ KÜR Markası altında sunduğu ürünlerde yüksek teknolojili üretim, deneyimli işçilik ve kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

Gümüş ve değerli metaller ile üretilen ürünlerimiz özel kaplamaları sayesinde havayla temas etmeyerek yıllarca parlaklığını korumaktadır.

Ürünlerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, ürün gamımız ve özel ürün talepleriniz hakkındaki sorularınız için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,


ŞİRKET HAKKINDA